Kariéra

Společnosti Českomoravský cement, a.s., Českomoravský štěrk, a.s., a Českomoravský beton, a.s., jsou součástí nadnárodní skupiny HeidelbergCement, která patří k vedoucím producentům ve výrobě stavebních hmot. Po celém světě zaměstnává více než 60 000 zaměstnanců ve 3 000 lokalitách v 60 zemích.

Kvalifikovaní, odborně zdatní a loajální zaměstnanci jsou hlavním aktivem našich společností, a proto se jim snažíme vytvářet bezpečné a zdravé pracovní prostředí. Značnou péči věnujeme jejich výběru a dalšímu profesnímu rozvoji.

Nabízíme zaměstnání nejen zkušeným manažerům a odborníkům, ale v rámci adaptačních programů oslovujeme i absolventy vysokých škol. Prostřednictvím Trainee programu jim pomáháme nastartovat kariéru ve významné mezinárodní společnosti.

Aktuální pracovní pozice

Řidič autodomíchávač - Louny

Společnost TBG Louny s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny HeidelbergCement a předním výrobcem transportbetonu v České republice.

Pro zajištění našich aktivit hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Řidič autodomíchávač

Co bude Vaším úkolem?
- Řízení a obsluha autodomíchávače
- Běžná údržba stroje

Co od Vás očekáváme?
- Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
- Řidičský průkaz sk. C
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám:
- Perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce: Louny

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis nebo kontaktujte pana Ing. Marka Tláskala – 725 550 797, marek.tlaskal@cmbeton.cz.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti TBG Louny s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti TBG Louny s.r.o. a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však šest měsíců od jejich zaslání.