Kariéra

Společnosti Českomoravský cement, a.s., Českomoravský štěrk, a.s., a Českomoravský beton, a.s., jsou součástí nadnárodní skupiny HeidelbergCement, která patří k vedoucím producentům ve výrobě stavebních hmot. Po celém světě zaměstnává více než 60 000 zaměstnanců ve 3 000 lokalitách v 60 zemích.

Kvalifikovaní, odborně zdatní a loajální zaměstnanci jsou hlavním aktivem našich společností, a proto se jim snažíme vytvářet bezpečné a zdravé pracovní prostředí. Značnou péči věnujeme jejich výběru a dalšímu profesnímu rozvoji.

Nabízíme zaměstnání nejen zkušeným manažerům a odborníkům, ale v rámci adaptačních programů oslovujeme i absolventy vysokých škol. Prostřednictvím Trainee programu jim pomáháme nastartovat kariéru ve významné mezinárodní společnosti.

Aktuální pracovní pozice

Míchač - disponent

Českomoravský beton je součástí silné mezinárodní skupiny HeidelbergCement - předního výrobce cementu, transportbetonu a kameniva na území České republiky. Tyto produkty díky své vysoké kvalitě a širokému spektru užitných vlastností nachází mnohostranné uplatnění v celém stavebnictví.

Hledáte stabilní a pestré zaměstnání? Chcete se stát součástí jednoho z největších hráčů na trhu ve stavebním průmyslu?

Přidejte se k nám! Do našeho týmu v Berouně hledáme spolehlivého a pohodového kolegu:

Míchač - Disponent

Co bude Vaším úkolem?

  • Výroba podlahových směsí na provozech společnosti ČMB a.s.
  • Seznámení s různými výrobními technologiemi
  • Komunikace s dispečerem výroby, komunikace se zákazníky
  • Pravidelná kontrola a údržba výrobní technologie
  • Kontrola stavu materiálových zásob
  • Papírům se nevyhnete, je třeba vést výkazy a pravidelně reportovat

Co k tomu potřebujete?

  • ŘP sk. B, rozšíření na další skupiny v případě zájmu a setrvání na pozici zajistíme na své náklady
  • Základní znalosti práce na PC
  • Chuť se učit novým věcem

A co Vám nabízíme my?

  • Zajímavé platové ohodnocení dle výkonu
  • Zaškolení
  • Pestrou práci, nudit se rozhodně nebudete
  • Služební vůz k výkonu práce
  • Mobilní telefon
  • Benefit ve formě stravenek
  • Kompletní kvalitní pracovní vybavení a oblečení
  • Účast na firemních akcích
  • Pravidelná školení

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce: Beroun

Ještě váháte nebo se chcete dozvědět víc? Prosím kontaktujte nás: Čestmír Major: +420 724 046 299, HR@cmcem.cz.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Českomoravský beton, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Českomoravský beton, a.s., a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však šest měsíců od jejich zaslání.

Řidič - strojník

Hledáte stabilní a pestré zaměstnání? Chcete se stát součástí jednoho z největších hráčů na trhu ve stavebním průmyslu? Baví Vás řídit a fascinují Vás velká stavební auta?

Řidič pro přepravu betonových směsí

  • Bezpečně a včas dopravit beton na místo určení
  • Denně budete komunikovat s dispečerem, se kterým se domlouváte na přepravě materiálu
  • Pravidelně kontrolovat stav přiděleného vozidla a zajišťovat jeho údržbu
  • Papírům se nevyhnete, je třeba vést výkazy a pravidelnou evidenci
  • Vždy je nutné dodržovat bezpečností předpisy

  • ŘP sk. C,
  • pokud máte i sk. E, je to fajn, ale není to nutné
  • další náležitosti pro práci řidiče: profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty
  • zodpovědnost a samostatnost – po zaučení zodpovídáte za svěřené vozidlo i materiál

  • Kromě pravidelné výplaty, nabízíme i další benefity: 13. plat, penzijní příspěvek, na základě potvrzení pojišťovny proplácíme „pojistku na blbost“
  • Zaškolení a další pravidelná školení (např. i školu smyku)
  • Sice nerovnoměrnou pracovní dobu, ale večer budete obvykle doma
  • Kompletní kvalitní pracovní vybavení (vč. oblečení, obuvi)
  • Služební telefon s výhodným tarifem a využitím i pro Vaši rodinu
  • Fajn partu, účast na firemních akcích

Nástup ihned nebo dle dohody

Ještě váháte nebo se chcete dozvědět víc? Prosím kontaktujte nás.

Řidič autodomíchávače

Společnost TBG Louny s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny HeidelbergCement a předním výrobcem transportbetonu v České republice.

Pro zajištění našich aktivit hledáme vhodné kandidáty na pozici:

  • Řízení a obsluha autodomíchávače
  • Běžná údržba stroje

Co od Vás očekáváme?

  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • Řidičský průkaz sk. C
  • Trestní bezúhonnost

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce: Louny

Datum nástupu: možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis nebo kontaktujte pana Ing. Marka Tláskala – 725 550 797, marek.tlaskal@cmbeton.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti TBG Louny s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti TBG Louny s.r.o. a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však šest měsíců od jejich zaslání.