Kariéra

Společnosti Českomoravský cement, a.s., Českomoravský štěrk, a.s., a Českomoravský beton, a.s., jsou součástí nadnárodní skupiny HeidelbergCement, která patří k vedoucím producentům ve výrobě stavebních hmot. Po celém světě zaměstnává více než 60 000 zaměstnanců ve 3 000 lokalitách v 60 zemích.

Kvalifikovaní, odborně zdatní a loajální zaměstnanci jsou hlavním aktivem našich společností, a proto se jim snažíme vytvářet bezpečné a zdravé pracovní prostředí. Značnou péči věnujeme jejich výběru a dalšímu profesnímu rozvoji.

Nabízíme zaměstnání nejen zkušeným manažerům a odborníkům, ale v rámci adaptačních programů oslovujeme i absolventy vysokých škol. Prostřednictvím Trainee programu jim pomáháme nastartovat kariéru ve významné mezinárodní společnosti.

Aktuální pracovní pozice

Míchač, Disponent výroby betonu a cementových malt - Ostrava

Nabízíme:

  • jistotu stabilní prosperující firmy
  • zajímavé platové ohodnocení
  • pracovní poměr na plný úvazek
  • stálou péči o zaměstnance
  • profesní rozvoj

Požadujeme:

  • SOU / SŠ vzdělání
  • aktivní přístup k práci
  • flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny C, nebo T
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Místo výkonu práce:

Ostrava - Vítkovice

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na pavel.kubica@cmbeton.cz.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Českomoravský beton, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Českomoravský beton, a.s., a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však šest měsíců od jejich zaslání.

Řidič - strojník

Hledáte stabilní a pestré zaměstnání? Chcete se stát součástí jednoho z největších hráčů na trhu ve stavebním průmyslu? Baví Vás řídit a fascinují Vás velká stavební auta?

Přidejte se k nám! Do našeho týmu v Berouně hledáme spolehlivého a pohodového kolegu:

Řidič pro přepravu betonových směsí

 Co bude Vaším úkolem?

  • Bezpečně a včas dopravit beton na místo určení
  • Denně budete komunikovat s dispečerem, se kterým se domlouváte na přepravě materiálu
  • Pravidelně kontrolovat stav přiděleného vozidla a zajišťovat jeho údržbu
  • Papírům se nevyhnete, je třeba vést výkazy a pravidelnou evidenci
  • Vždy je nutné dodržovat bezpečností předpisy

 Co k tomu potřebujete?

  • ŘP sk. C,
  • pokud máte i sk. E, je to fajn, ale není to nutné
  • další náležitosti pro práci řidiče: profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty
  • zodpovědnost a samostatnost – po zaučení zodpovídáte za svěřené vozidlo i materiál

 A co Vám nabízíme my?

  • Kromě pravidelné výplaty, nabízíme i další benefity: 13. plat, penzijní příspěvek, na základě potvrzení pojišťovny proplácíme „pojistku na blbost“
  • Zaškolení a další pravidelná školení (např. i školu smyku)
  • Sice nerovnoměrnou pracovní dobu, ale večer budete obvykle doma
  • Kompletní kvalitní pracovní vybavení (vč. oblečení, obuvi)
  • Služební telefon s výhodným tarifem a využitím i pro Vaši rodinu
  • Pestrou práci, nudit se rozhodně nebudete
  • Fajn partu, účast na firemních akcích

Nástup ihned nebo dle dohody

Ještě váháte nebo se chcete dozvědět víc? Prosím kontaktujte nás.

Pomocné práce na betonárně - Brno, Ostrava, Olomouc, Beroun, Jablonec nad Nisou, Hradec Králové, Chomutov

Vaší náplní práce bude:

  • Pomocné práce na betonárně
  • Technologická obsluha
  • Míchání podlahových potěrů na mobilním silech
  • Obsluha míchacích zařízení

Co od Vás očekáváme?

  • Základy práce s PC
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme Vám:

  • Dohoda o provedení práce nebo Dohoda o pracovní činnosti
  • Finanční ohodnocení dle odpracovaných hodin + najeté km

Brno, Ostrava, Olomouc, Beroun, Jablonec nad Nisou, Hradec Králové, Chomutov

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na hr@cmcem.cz.

Dispečer výroby betonu a cementových malt - Slaný

Nabízíme:

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny C

Slaný

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na radek.kasseckert@cmbeton.cz .