Trainee program

Konec teorie. Zjistěte, jak to chodí v praxi!

Přechod od teorie k praxi a výměna akademického prostředí za firemní kulturu může občas trochu bolet. Díky dobrému Trainee programu ale nemusí být změna tak náročná. Jeho cílem totiž je pořádně vás připravit na pozici, kterou byste mohli v budoucnu zastávat. Končíte studium nebo patříte mezi čerstvé absolventy? Bezva! Čtěte dál.

Pokud chcete aktivně využívat svou angličtinu a zajímá vás prostředí moderně řízené výrobní společnosti s nejnovějšími technologiemi, nic vám nebrání se přihlásit. Kam? Přece do Trainee programu skupiny HeidelbergCement, jednoho z předních výrobců stavebních materiálů na našem trhu.

Trainee banner.

Co vám trainee program umožní?

  • Seznámíte se s manažery a ostatními zaměstnanci z různých úseků a získáte maximum informací o tom, co dělají.

  • I když nebudete pracovat na technické pozici, absolvujete stáže v administrativě, financích a provozech a získáte tak ucelený přehled o jednotlivých procesech ve výrobě stavebních materiálů v rámci skupiny HeidelbergCement ČR.
  • Budete samostatně pracovat na přiděleném projektu pod vedením odborného garanta a mentora.
  • Součástí programu je i návštěva centrály společnosti HeidelbergCement AG v Heidelbergu, kde se seznámíte se společností v celosvětovém působení a navážete kontakty s kolegy z ostatních států, se kterými můžete sdílet své zážitky a zkušenosti.
  • Pokud vás zajímá mezinárodní kariéra, skupina nabízí každoročně spoustu pozic po celém světě. Její zaměstnanci působí namátkou v USA, Austrálii, Hongkongu i Kazachstánu.

Aktuálně nabízené pracovní pozice