TBG BETONMIX a.s.

Profil člena skupiny Českomoravský beton Zpět na organizační strukturu
Rychlý kontakt: 602 503 872

Základní informace

Obchodní firma: TBG BETONMIX a.s.
Sídlo: Jihlavská 709/51, 642 00 Brno 
IČ: 485 30 794
Právní forma: akciová společnost
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Brně oddíl B, vložka 1029. 


Člen Svazu výrobců betonu

                    Svaz výrobců betonu SVB


Člen České betonářské společnosti ČSSI

               


Přijímáme platební karty

Na betonárně Brno - Bosonohy akceptujeme platební karty Visa, Mastercard a Maestro.

Kontakty na společnost

ESF

Za první polovinu projektu se podařilo zorganizovat ve společnosti příjemce i partnerů hned 4 klíčové aktivity, a to: Pohledávky v oboru stavebních materiálů, Obchodní a technická angličtina, Cenová a prodejní politika a Zvýšení odborné způsobilosti v oblasti silniční dopravy. V rámci Pohledávek se zúčastnilo již všech 24 podpořených osob s tím, že všech 24 osob kurz absolvovalo úspěšně. V rámci Cenové a prodejní politiky se zúčastnila zatím polovina podpořených osob v rámci prvního kurzu, tzn. 11 osob a všichni úspěšně. Co se týká kurzů angličtiny, tak v současné době dochází na individuální hodiny všech 12 podpořených osob. Zvýšení odborné způsobilosti v oblasti silniční dopravy proběhlo již také ve dvou termínech a zúčastnilo se ho plných 26 podpořených osob, a všichni absolvovali kurz úspěšně. V rámci těchto klíčových aktivit bylo již podpořeno 23 mužů a 7 žen.


Společnost TBG BETONMIX a.s. včetně partnerů čerpá dotaci z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, financovaného z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky na projekt  „Odborné vzdělávání zaměstnanců ve společnosti TBG BETONMIX, a.s.“ reg. č. CZ.1.04/1.1.02/94.01507.

Doba realizace projektu: červenec 2013 – červen 2015 

Bližší informace o projektu naleznete na stránkách www.esfcr.cz.

Genderový audit

V rámci projektu „Odborné vzdělávání zaměstnanců ve společnosti TBG BETONMIX, a.s.“ reg.č. CZ.1.04/1.1.02/94.01507 probíhá od února 2014 Genderový audit, který je součástí další klíčové aktivity a to s názvem „Rozvoj rovných příležitostí žen a mužů“.  Celá zpráva ke stažení zde.

Čekejte prosím....