TBG Plzeň Transportbeton s.r.o.

Profil člena skupiny Českomoravský beton Zpět na organizační strukturu
Rychlý kontakt: 377 422 591

Základní informace

Obchodní firma: TBG Plzeň Transportbeton s.r.o.
Sídlo: Beroun 660, 266 01 Beroun
IČ: 629 68 432
Právní forma: společnost s ručením omezeným 
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 44668.


Člen České betonářské společnosti ČSSI

               


 

Kontakty na společnost

ESF

Za první polovinu projektu se podařilo zorganizovat ve společnosti příjemce i partnerů hned 4 klíčové aktivity, a to: Pohledávky v oboru stavebních materiálů, Obchodní a technická angličtina, Cenová a prodejní politika a Zvýšení odborné způsobilosti v oblasti silniční dopravy. V rámci Pohledávek se zúčastnilo 5 podpořených osob s tím, že všech 5 osob kurz absolvovalo úspěšně. V rámci Cenové a prodejní politiky se zúčastnilo 5 osob, tato klíčová aktivita je zatím ve své polovině a účastníky nyní čeká druhá polovina kurzu. Co se týká kurzů angličtiny, tak v současné době probíhají individuální hodiny pro 3 podpořené osoby. Zvýšení odborné způsobilosti v oblasti silniční dopravy proběhlo již také a zúčastnilo se ho 5 podpořených osob, všech 5 osob kurz absolvovalo úspěšně.  V rámci těchto klíčových aktivit byli již podpořeni 4 muži a 2 ženy.


Společnost TBG Plzeň Transportbeton s.r.o. včetně partnerů čerpá dotaci z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, financovaného z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky  na projekt  „Odborné vzdělávání zaměstnanců ve společnosti TBG Plzeň Transportbeton, s.r.o.“ reg. č. CZ.1.04/1.1.02/94.01506

Doba realizace projektu: červenec 2013 – červen 2015 

Bližší informace o projektu naleznete na stránkách www.esfcr.cz.

Genderový audit

V rámci projektu „Odborné vzdělávání zaměstnanců ve společnosti TBG Plzeň Transport, s.r.o.“ reg.č. CZ.1.04/1.1.02/94.01506 probíhá od února 2014 Genderový audit, který je součástí další klíčové aktivity a to s názvem „Rozvoj rovných příležitostí žen a mužů“. Celá zpráva ke stažení zde .

Dokumenty ke stažení
logo_stavcert.png
Čekejte prosím....