Videa

Více videí o činnosti a produktech skupiny Českomoravský beton naleznete na našem firemním YouTube kanále: Navštívit videokanál 


 Realizace základové desky z drátkobetonu 

Volbou betonu s rozptýlenou výztuží STEELCRETE se výrazně zrychluje postup výstavby. Celý postup výstavby základové desky o ploše 190 m2 zachycuje následující video.


Jak na lité podlahy v rodinném domě

Realizace litých podlah z materiálů skupiny Českomoravský beton je pro kvalitní realizační firmu velmi jednoduchá, jak ukazuje video z pokládky lité podlahy v rodinném domě pomocí litého cementového potěru CEMFLOW.  


Anketa se zástupci pořadatele a se spolupořadateli semináře ČSN EN 206 a další nové standardy pro výrobu a zkoušení betonu

Video obsahuje rozhovory se zástupci pořadatele a se spolupořadateli semináře ČSN EN 206 a další nové standardy pro výrobu a zkoušení betonu, kterými jsou Česká betonářská společnost ČSSI a Svaz výrobců betonu ČR.


 Anketa s účastníky semináře Beton University

Video obsahuje rozhovory s účastníky semináře Provádění betonových konstrukcí, který se uskutečnil 6. listopadu v Brně. Účastníci hodnotí náplň semináře a projekt Beton University. Anketa proběhla také na semináři Betony pro dopravní stavby, který se uskutečnil v Ústí nad Labem. Druhé video naleznete v Knihovně semináře na stránkách www.betonuniversity.cz nebo po kliknutí na tento odkaz.


Litý červený beton Colorcrete na divadle Jízdecká v Plzni

O výrobě betonu a technologii betonáže se dozvíte ve videu, které bylo natočeno při jedné z posledních dodávek červeného betonu na stavbu.


Slavnostní otevření dálnice D3

Video ze slavnostního otevření dálnice D3 a rychlostní silnice R3 v úseku Tábor - Veselí nad Lužnicí, které proběhlo 27. 6. 2013.


Betonárna Beroun - Českomoravský beton

Betonárna v Berouně prošla na jaře velkou rekonstrukcí. Podívejte se na video, které dokumentuje v čase rekonstrukci betonárny v Berouně z ptačí perspektivy. Samotná rekonstrukce berounské betonárny obsahovala následující inovace: Nový věžový zásobník kameniva s pěti komorami a dopravníkem včetně podzemní části. Nové zařízení pro ohřev kameniva a protihlukové opatření včetně izolace. Po samotné rekonstrukci byly ještě vyměněny filtry na cementových silech.


HeidelbergCement - Building Sustainable Solutions

Globální videoprezentace skupiny HeidelbergCement, která mimo jiné zahrnuje představení inovativních produktů včetně referencí bytové a občanské výstavby, infrastrukturních staveb i energetických projektů.


Realizace dálnice D3 v období srpen - listopad 2011

Stavba dálnice D3 v úseku Tábor – Veselí nad Lužnicí zahrnovala také výstavbu několika mostů: most přes Habří potok, most přes rybník Koberný, most přes údolí Kozského potoka, most přes výpust rybníka starý Kravín, most přes silnici Chýnov – Planá nad Lužnicí, most přes Myslkovický potok a dálniční most u Veselí nad Lužnicí. Na most přes rybník Koberný o délce 574,2 m, šířce 29,1 m a výšce mostu nad terénem 15,4 m byl dodáván lehce zpracovatelný beton v celkovém množství 26 675 m3. Do základů byl použit beton C25/30 XF3, XA2, do pilotů C30/37 XA2, do pilířů a na římsy C30/37 XF4, XD a do nosné konstrukce C35/45 XF2.


Krása betonu

Architektonický beton – beton tak, jak jej neznáte. Aneb vše, co si lidská fantazie dokáže představit, je z betonu možné postavit.


Rozhovor s Ing. Zdeňkem Gärtnerem – budoucnost betonu je ve vysokopevnostních a architektonických betonech

Rozhovor s předsedou představenstva Ing. Zdeňkem Gärtnerem o aktivitách společnosti Českomoravský beton, situaci na trhu a stavebních materiálech budoucnosti.


Anhyment zajistí perfektně rovnou podlahu

Instruktážní video o značkovém produktu Anhyment popisuje výrobu a dopravu litého samonivelačního potěru na stavby, výhody, způsoby realizace a využití Anhymentu. Součástí je ukázka referenčních staveb. 


Představení skupiny HeidelbergCement

Při výrobě všech materiálů dbáme na dodržování principů trvale udržitelného rozvoje tak, abychom neohrožovali zájmy budoucích generací. Video vás seznámí se třemi hlavními pilíři trvale udržitelného rozvoje, na kterých skupina HeidelbergCement staví. Jsou jimi ochrana životního prostředí, spokojenost a ekonomický rozvoj.


Poriment nabízí široké uplatnění pro vaší stavbu

Instruktážní video o značkovém produktu Poriment popisuje výrobu a dopravu cementové lité pěny, její varianty, vlastnosti, výhody a uplatnění na stavbách. 


Křest kalendáře na rok 2013

Videoukázka z křestu kalendáře pro rok 2013. Námětem kalendáře byly hlavní složky betonu - cement, štěrk, písek a voda, se kterými pózují čtyři krásné slečny.


Výstavba dálnice D3 a rychlostní silnice R3 (2010)

Na realizaci dálnice D3 a rychlostní silnice R3 v úseku Tábor – Veselí nad Lužnicí v délce 25 km bylo potřeba cca 193 100 m3 betonu. Na nepřetržitých dodávkách transportbetonu se podílely betonárny společnosti Českomoravský beton v Táboře, Soběslavi a Jindřichově Hradci, jejichž součástí byly také služby v oblasti čerpání a dopravy betonu. Cement a kamenivo na stavbu dodával Českomoravský cement a Českomoravský štěrk.