Videa

Více videí o činnosti a produktech skupiny Českomoravský beton naleznete na našem firemním YouTube kanále: Navštívit videokanál 


Realizace finálního litého cementového potěru CEMFLOW Look - PREDIKO, Zlín

Realizace finálního litého cementového potěru CEMFLOW Look ve Zlíně, v polyfunkčním objektu PREDIKO.


Architektura v betonu 1. díl: Alena Šrámková - Nová budova FA ČVUT

Českomoravský beton a EARCH.TV uvádí první díl pořadu "Architektura v betonu". Prof. Ing. akad. arch. Alena Šrámková hovoří o jedné z posledních výrazných realizací ateliéru Šrámková architekti - Nové budově ČVUT pro Fakultu architektury.

 


Architektura v betonu 2. díl: Roman Koucký - Trojský most v Praze

Českomoravský beton a Earch.tv uvádí druhý díl pořadu "Architektura v betonu". Prof. Ing. arch. Roman Koucký hovoří o unikátní realizací ateliérů Roman Koucký architektonická kancelář s.r.o. a Mott MacDonald Praha s.r.o. - Trojském mostu v Praze.


Rozšíření a dostavba Ústřední čističky odpadních vod v Praze

Společnost TBG METROSTAV, s.r.o., člen skupiny Českomoravský beton, se stala výhradním dodavatelem betonu na současně největší stavbu v Praze na Cisařském ostrově - Ústřední čistírnu odpadních vod.

 


Realizace základové desky z drátkobetonu 

Volbou betonu s rozptýlenou výztuží STEELCRETE se výrazně zrychluje postup výstavby. Celý postup výstavby základové desky o ploše 190 m2 zachycuje následující video.

 


Jak na lité podlahy v rodinném domě

Realizace litých podlah z materiálů skupiny Českomoravský beton je pro kvalitní realizační firmu velmi jednoduchá, jak ukazuje video z pokládky lité podlahy v rodinném domě pomocí litého cementového potěru CEMFLOW.  

 


Litý červený beton Colorcrete na divadle Jízdecká v Plzni

O výrobě betonu a technologii betonáže se dozvíte ve videu, které bylo natočeno při jedné z posledních dodávek červeného betonu na stavbu.


Krása betonu

Architektonický beton – beton tak, jak jej neznáte. Aneb vše, co si lidská fantazie dokáže představit, je z betonu možné postavit.


 

 

Představení skupiny HeidelbergCement

Při výrobě všech materiálů dbáme na dodržování principů trvale udržitelného rozvoje tak, abychom neohrožovali zájmy budoucích generací. Video vás seznámí se třemi hlavními pilíři trvale udržitelného rozvoje, na kterých skupina HeidelbergCement staví. Jsou jimi ochrana životního prostředí, spokojenost a ekonomický rozvoj. 

 


Poriment nabízí široké uplatnění pro vaší stavbu

Instruktážní video o značkovém produktu Poriment popisuje výrobu a dopravu cementové lité pěny, její varianty, vlastnosti, výhody a uplatnění na stavbách.