Videa

Více videí o činnosti a produktech skupiny Českomoravský beton naleznete na našem firemním YouTube kanále: Navštívit videokanál 


 Realizace základové desky z drátkobetonu 

Volbou betonu s rozptýlenou výztuží STEELCRETE se výrazně zrychluje postup výstavby. Celý postup výstavby základové desky o ploše 190 m2 zachycuje následující video.


Jak na lité podlahy v rodinném domě

Realizace litých podlah z materiálů skupiny Českomoravský beton je pro kvalitní realizační firmu velmi jednoduchá, jak ukazuje video z pokládky lité podlahy v rodinném domě pomocí litého cementového potěru CEMFLOW.  

 


Litý červený beton Colorcrete na divadle Jízdecká v Plzni

O výrobě betonu a technologii betonáže se dozvíte ve videu, které bylo natočeno při jedné z posledních dodávek červeného betonu na stavbu.


Slavnostní otevření dálnice D3

Video ze slavnostního otevření dálnice D3 a rychlostní silnice R3 v úseku Tábor - Veselí nad Lužnicí, které proběhlo 27. 6. 2013.

 


HeidelbergCement - Building Sustainable Solutions

Globální videoprezentace skupiny HeidelbergCement, která mimo jiné zahrnuje představení inovativních produktů včetně referencí bytové a občanské výstavby, infrastrukturních staveb i energetických projektů.


Krása betonu

Architektonický beton – beton tak, jak jej neznáte. Aneb vše, co si lidská fantazie dokáže představit, je z betonu možné postavit.


Rozhovor s Ing. Zdeňkem Gärtnerem – budoucnost betonu je ve vysokopevnostních a architektonických betonech

Rozhovor s předsedou představenstva Ing. Zdeňkem Gärtnerem o aktivitách společnosti Českomoravský beton, situaci na trhu a stavebních materiálech budoucnosti.


 

Představení skupiny HeidelbergCement

Při výrobě všech materiálů dbáme na dodržování principů trvale udržitelného rozvoje tak, abychom neohrožovali zájmy budoucích generací. Video vás seznámí se třemi hlavními pilíři trvale udržitelného rozvoje, na kterých skupina HeidelbergCement staví. Jsou jimi ochrana životního prostředí, spokojenost a ekonomický rozvoj.


Poriment nabízí široké uplatnění pro vaší stavbu

Instruktážní video o značkovém produktu Poriment popisuje výrobu a dopravu cementové lité pěny, její varianty, vlastnosti, výhody a uplatnění na stavbách.