cement2.jpg
cement.jpg

Naše mateřská společnost Heidelberg Materials CZ (dříve Českomoravský cement) vyrábí širokou škálu volně ložených a balených cementů.

Heidelberg Materials CZ je 2. největším výrobcem cementu v ČR a je součástí nadnárodní skupiny Heidelberg Materials, která se řadí k předním výrobcům stavebních hmot ve světě. Výroba cementu probíhá ve dvou závodech: v Praze–Radotíně a v Mokré nedaleko Brna. V cementárně Králův Dvůr společnost dále provozuje moderní balicí linku a expedici baleného i volně loženého cementu. 

Nabídka cementů je velmi rozmanitá a uspokojí potřeby velké většiny zákazníků. Společnost nabízí volně ložený cement a cement balený, který lze zakoupit na paletách ve dvouvrstvých pytlích.

Více informací zjistíte na www.heidelbergmaterials.cz

Cement se používá pro různé účely, na stavbách rezidenčních, komerčních a v dopravní infrastruktuře.

Transport materiálů je zajišťován především silniční nákladní dopravou. V případě volně loženého cementu k tomuto slouží cisterny s kapacitou 30 t. Pytlovaný cement je převážen na paletách EUR po 1,4 t a to v baleních po 25 kg. Expedičními místy volně loženého cementu jsou cementárny a prodejní terminál v Králově Dvoře. Pytlovaný cement je expedován z cementárny v Mokré a z prodejního terminálu v Králově Dvoře.

V nabídce prodeje cementu můžete nalézt hlavní druhy cementů CEM I, CEM II, CEM III.

  • portlandský cement
  • portlandský směsný cement
  • portlandský struskový cement
  • vysokopecní cement
  • bílý cement

Balený cement

Balený cement představuje klasický výrobek, bez něhož se neobejde téměř žádná stavba. Heidelberg Materials CZ nabízí vysoce kvalitní portlandský cement a portlandský cement směsný balené v papírových pytlích po 25 kg. Výhody pětadvacetikilogramového balení jsou zřejmé: tento pytlovaný cement umožňuje snadnou manipulaci bez nutnosti použití speciální techniky, takže se hodí pro všechny typy staveb.

Volně ložený cement

Společnost Heidelberg Materials CZ vyrábí ve svých závodech široký sortiment cementů pro potřeby stavebnictví. Volně ložené cementy jsou expedovány z výrobních závodů Mokrá a Radotín a dále z prodejního terminálu v Králově Dvoře.

Klíčový kontakt

Potřebujete více informací k produktu?
Všechny vaše dotazy zodpoví:

Kontakt obchod

Potřebujete více informací?

?

Zadáním telefonního čísla výrazně urychlíte zpracování Vašeho dotazu.

?

Čeho se váš dotaz týká?

Např.: „Tloušťka Anhymentu při rekonstrukci podlah.“

Podle této informace jsou prohledávány často kladené otázky, a pokud ani v nich nenajdete odpověď, pomůže k rychlejšímu zodpovězení Vašeho dotazu odborníkem.