Architektura v betonu

Českomoravský beton ve spolupráci s EARCH.TV uvádí unikátní sérii rozhovorů s předními českými architekty.

1. díl pořadu "Architektura v betonu". Prof. Ing. akad. arch. Alena Šrámková hovoří o jedné z posledních výrazných realizací ateliéru Šrámková architekti - Nové budově ČVUT pro Fakultu architektury.


2. díl pořadu "Architektura v betonu". Prof. Ing. arch. Roman Koucký hovoří o unikátní realizací ateliérů Roman Koucký architektonická kancelář s.r.o. a Mott MacDonald Praha s.r.o. - Trojském mostu v Praze.


3. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt David Chmelař hovoří o obytném komplexu 4BLOK v rezidenční čtvrti v pražských Vršovicích.

                                  


4. díl pořadu "Architektura v betonu". Ing. arch. Stanislav Fiala hovoří o unikátní stavbě nacházející se na Národní třídě v Praze.


5. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt Josef Pleskot hovoří o unikátní městské vile nacházející se v Podolí v ulici Procházkova.


6. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt Kamil Mrva hovoří o rodinném domě z betonu v Nové Jičíně.


7. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt Petr Hájek hovoří o Krkonošském Centru Environmentálního vzdělávání ve Vrchlabí nazývané též KRTEK.


 8. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt Stanislav Fiala hovoří o stavbě Golf Klub Čertovo břemeno.


9. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt Petr Hájek hovoří o procesu a vývoji návrhu hudebního a tanečního sálu v DOX+.


10. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt Kamil Mrva hovoří o stavbě Samoobsluha Hruška v Trojanovicích.


11. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt Tomáš Hradečný hovoří o Vrbatově boudě v Krkonoších.


 12. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekti Ondřej Chybík a Michal Krištof hovoří o vinařství LAHOFER v Dobšicích u Znojma. 


13. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt Marek Jan Štěpán hovoří o kostele blahoslavené Marie Restituty, který se nachází v lokalitě Brno-Lesná.


14. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt Luděk Rýzner hovoří o hotelu Fabrika v Humpolci.


15. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt Marek Jan Štěpán hovoří o rodinném domu Vila vnitřní krajina v Novém Jičíně.


16. díl pořadu "Architektura v betonu". Architekt Kamil Mrva hovoří o rodinném domu v Kojetíně.