Trainee program

Konec teorie. Zjistěte, jak to chodí v praxi!

Výměna akademického prostředí za firemní kulturu může být občas náročná. Kvalitní Trainee program Vám pomůže překonat výzvy, které s sebou nese přechod od teorie k praxi, pomůže odstartovat Vaši profesní kariéru a připraví Vás na pozici, kterou budete v budoucnu zastávat.

Končíte studium nebo patříte mezi čerstvé absolventy? Chcete využívat svou angličtinu a zajímá vás prostředí moderně řízené výrobní společnosti s nejnovějšími technologiemi? Přihlaste se do našeho Trainee programu!

Jako účastník Trainee programu:

  • se seznámíte s manažery a ostatními zaměstnanci z různých úseků a získáte maximum informací o tom, co dělají;
  • absolvujete stáže v administrativě, financích a provozech a získáte tak ucelený přehled o jednotlivých procesech ve výrobě stavebních materiálů v rámci skupiny Heidelberg Materials v ČR;
  • budete samostatně pracovat na přiděleném projektu pod vedením odborného garanta a mentora;
  • navštívíte centrálu společnosti Heidelberg Materials AG v Heidelbergu, kde se seznámíte se společností v celosvětovém působení a navážete kontakty s kolegy z ostatních států;
  • …a pokud vás zajímá mezinárodní kariéra, skupina nabízí každoročně spoustu pozic po celém světě. Naši zaměstnanci působí namátkou v Německu, USA, Austrálii i Kazachstánu.

Aktuálně nabízené pracovní pozice