Betonárna Čáslav

Dne 18.6.2021 se uskutečnilo otevření nové betonárny Čáslav společnosti Českomoravský beton, a.s. Akce se zúčastnili obchodní partneři společnosti a zaměstnanci skupiny HeidelbergCement ČR.

Betonárna Čáslav je jedním z provozů společnosti Českomoravský beton, a.s. Betonárna disponuje míchacím jádrem ELBA o objemu 1,65 m³ s plně automatickým řídícím systémem Martek ME 30, včetně moderní technologie pro zajištění špičkové kvality betonu. Součástí betonárny jsou čtyři 100t cementová sila a 5komorové zásobníky kameniva s vážícím pasem. S ohledem na životní prostředí je betonárna vybavena recyklačním zařízením pro zpracování zbytkového betonu. Technologický dohled a zkušebnictví zajišťuje akreditovaná zkušební laboratoř společnosti BETOTECH, s.r.o.

Betonárna Čáslav nabízí kromě výroby a čerpání transportbetonu také výrobu moderních stavebních materiálů pro lepší stavění, mezi které patří litý anhydritový potěr ANHYMENT®, litý anhydritový potěr pro reprofilace SLIMFLOW®, litý cementový potěr CEMFLOW® a litá cementová pěna PORIMENT®. Ke všem produktům je poskytována široká nabídka služeb včetně poradenství.

Přejeme, aby se kolegům v Čáslavi dařilo!