Modernizace betonárny Vyškov

Dne 26. 06. 2020 se uskutečnilo slavnostní otevření provozu společnosti TBG BETONMIX a.s., betonárny Vyškov, která prošla modernizací a celkovou rekonstrukcí. Akce se zúčastnili obchodní partneři a zaměstnanci skupiny HeidelbergCement ČR / Českomoravský beton.

Betonárna Vyškov se nachází v jižní části města Vyškov u komunikace I/430 Brno – Vyškov. Betonárna je vybavena mísícím jádrem Pemat Mixomat 3000 s pětikomorovým řadovým zásobníkem pro kamenivo a výkonem 60 m3 za hodinu. Provoz je celoroční a plně řízený počítačem. Pro zimní provoz je vybavena zařízením pro ohřev vody a zásobníků kameniva teplým vzduchem. Vysokou kvalitu výroby deklaruje certifikovaný systém řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001 a certifikovaný systém hospodaření s energií dle normy ČSN EN ISO 50001. Technologický dohled a zkušebnictví provádí akreditovaná zkušební laboratoř v Brně společnosti BETOTECH, s.r.o.

Betonárna Vyškov nabízí kromě výroby a čerpání transportbetonu také výrobu moderních stavebních materiálů pro lepší stavění, mezi které patří litý anhydritový potěr ANHYMENT®, litý anhydritový potěr pro reprofilace SLIMFLOW®, litý cementový potěr CEMFLOW® a litá cementová pěna PORIMENT®. Ke všem produktům je poskytována široká nabídka služeb včetně poradenství.