Obnova kaple sv. Anny v Horním Údolí

Je dobré být u toho a podpořit společně dobrou věc

Dodávky betonu z betonárny v Krnově probíhají od začátku realizace stavby obnovy kaple sv. Anny v Horním Údolí u Zlatých Hor. Složitá a náročná dostupnost stavby vyžadovala patřičnou péči v případě zajištění dodávek transportbetonu pomocí terénních autodomíchávačů. Na stavbě se také uplatnila mobilní čerpadla pro zajištění čerpání.

Společnost Českomoravský beton, a.s. dodávala betony na základy, věnce a sloupy. Nyní také dodává materiál na podlahy, kde je uplatněn značkový beton Floorcrete pro železobetonové průmyslové podlahy. Tyto betony se používají při rekonstrukcích nebo realizacích nových průmyslových podlah, kde je kladen velký důraz na odolnost betonu. Je také výhodný při zhotovování průmyslových podlah ve složitých základových poměrech. Výhodou betonů pro průmyslové podlahy je značné zrychlení a zjednodušení postupu výstavby, snížení celkových nákladů na stavbu, vyšší pevnost a odolnost aj. Výroba betonů řady Floorcrete je stejná jako u tradičních betonů a lze jej vyrobit na všech betonárnách společnosti Českomoravský beton, a. s.

Kaple sv. Anny v Horním Údolí má především sloužit k využití reprezentativních prostorů pro svatby, koncerty a výstavy. Reportáž České televize ke zhlédnutí zde.