Videa

Více videí o činnosti a produktech skupiny Českomoravský beton naleznete na našem firemním YouTube kanále: Navštívit videokanál. Rozhovory s architekty z cyklu pořadu "Architektura v betonu" naleznete zde.


Rodinný dům Kojetín - Dům, ve kterém by chtěl bydlet snad každý...

Českomoravský beton společně s ARCH TV uvádí příběh věnovaný domu na výjimečném místě s netradičním řešením a použitím moderních materiálů s respektem k dnešním požadavkům na bydlení.


Realizace podlahy v dřevostavbě - CEMFLOW

Použití produktu CEMFLOW při realizaci lité podlahy v dřevostavbě, nacházející se v Dobřejovicích u Prahy.


Realizace podlahy v rodinném domě - ANHYMENT

Použití produktu ANHYMENT při realizaci podlahy v rodinném domě na Kladně.


Přehrada Opatovice na Vyškovsku

V okolí přehrady i na samotné hrázi proběhly rozsáhlé rekonstrukční práce, přičemž hlavním dodavatelem betonu na stavbu byla společnost TBG BETONMIX a. s., člen skupiny Českomoravský beton. 


Realizace finálního litého cementového potěru CEMFLOW Look - PREDIKO, Zlín

Litý cementový potěru CEMFLOW Look ve Zlíně, v polyfunkčním objektu PREDIKO.


Rozšíření a dostavba Ústřední čističky odpadních vod v Praze

Společnost TBG METROSTAV, s.r.o., člen skupiny Českomoravský beton, se stala výhradním dodavatelem betonu na současně největší stavbu v Praze na Cisařském ostrově - Ústřední čistírnu odpadních vod.


Realizace základové desky z drátkobetonu 

Volbou betonu s rozptýlenou výztuží STEELCRETE se výrazně zrychluje postup výstavby. Celý postup výstavby základové desky o ploše 190 m2 zachycuje následující video.


Perfektně rovná podlaha

Instruktážní video o značkovém produktu ANHYMENT® popisuje výrobu a dopravu litého samonivelačního potěru na stavby, výhody, způsoby realizace a využití Anhymentu.


Litý červený beton COLORCRETE na divadle Jízdecká v Plzni

O výrobě betonu a technologii betonáže se dozvíte ve videu, které bylo natočeno při jedné z posledních dodávek červeného betonu na stavbu.


Krása betonu

Architektonický beton – beton tak, jak jej neznáte. Aneb vše, co si lidská fantazie dokáže představit, je z betonu možné postavit.


Představení skupiny HeidelbergCement

Při výrobě všech materiálů dbáme na dodržování principů trvale udržitelného rozvoje tak, abychom neohrožovali zájmy budoucích generací. Video vás seznámí se třemi hlavními pilíři trvale udržitelného rozvoje, na kterých skupina HeidelbergCement staví. Jsou jimi ochrana životního prostředí, spokojenost a ekonomický rozvoj. 


PORIMENT nabízí široké uplatnění pro vaší stavbu

Instruktážní video o značkovém produktu PORIMENT popisuje výrobu a dopravu cementové lité pěny, její varianty, vlastnosti, výhody a uplatnění na stavbách.